5 powodów, dla których musisz być na Elab Edu Festival!

Data dodania: 16-10-2016 21:55 Edu i Kariera Ilość komentarzy:

Startujemy z ELAB EDUCATION FESTIVAL już w najbliższą sobotę o 10.00! Widzimy się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie. Na wypadek gdybyś zastanawiał się, czy warto zwlec się z wyra i zajrzeć do nas w sobotę, mamy dla Ciebie listę 5 powodów, dla których musisz być na EEF! I zabrać ze sobą znajomych!

1. Kilkadziesiąt absolutnie najfajnieszych szkół i uniwersytetów z całego świata w jednym miejscu

Jasne, że możesz wydać mnóstwo kasy i spędzić mnóstwo czasu jeżdżąc na dni otwarte szkół i uczelni w kilku krajach, ale… po co? Tym razem to oni przyjadą do Ciebie! To przesympatyczni ludzie, z którymi współpracujemy na codzień. Odpowiedzą na każde Twoje pytanie! Zobacz kto będzie tutaj: http://eef-elabfundacja.pl/wystawcy/

2. Mega dzień pełen wrażeń

Zależało nam, żeby nie były to typowe, nudne targi edukacyjne, ale pełen pasji, pozytywnej energii Festival. Dlatego w programie EEF przygotowaliśmy dla Was niewyobrażalną ilość super warsztatów i krótkich wykładów, które napędzą Cię do działania. Program sceny głównej i warsztatowej znajdziesz tutaj: http://eef-elabfundacja.pl Przez 8 godzin nie ma szansy na nudę! A jeśli stwierdzisz, że to too much, zawsze możesz spocząć w strefie Chillout;) 

3. Konsultacje 1 na 1 ze specjalistami od rekrutacji na poszczególne kierunki

Zapisz sobie wszystko, o co chcesz nas zapytać: skąd wziąć kasę na wyjazd? Jaki kierunek wybrać? Na każde pytanie odpowiemy podczas indywidualnych konsultacji. A może to Twoich rodzice mają jakieś pytania? W specjalnej strefie Rodzica, rozwiejemy ich wszystkie wątpliwości, a Ty polecisz do swojej wymarzonej szkoły!

4. Oni już tam są!

Czasami dobrze jest pogadać z kimś, kto jest już o krok dalej. Dlatego podczas Festiwalu będziesz mógł spotkać tych, którzy już uczą się za granicą. Powiedzą CI wszystko, co będziesz chciał wiedzieć, może nawet jeszcze więcej;)

5. Goście specjalni

Wiemy, że wyjazd za granicę to przygoda życia. Joanna Jurek (jako 17-latka opracowała sposób na raka trzustki) i Joanna Bagniewska (młoda zoolog z doktoratem Oxfordu), nasze mówczynie motywacyjne na EEF, opowiedzą Ci swoje historie! Co się zmieło w ich życiu, czy są zadowolone z tej decyzji i czy ją polecają? A może o swoich życiowych planach i pomysłach chcesz porozmawiać z Rafałem Masnym z Abstrachuje? Też tam będzie!:) 

Znasz kogoś, kto też chce wyjechać za granicę do szkoły albo na studia? Zabierz go ze sobą!

Pssst. Pamiętajcie o rejestracji każdej z osób pod linkiem: http://elab-education-festival.syskonf.pl

I jeszcze raz zapraszamy na stronę Festivalu - znajdziesz tam wszystko! www.eef-elabfundacja.pl

 

Wiesz, że Elab Magazine jest częścią Elab Education Laboratory - organizacji pomagającej za darmo uczniom i studentom w aplikacji do Wielkiej Brytanii, Danii i Holandii? Zajrzyj na stronę www.kierunki.elab.edu.pl, by dowiedzieć się co możesz studiować! Jeśli myślisz o najlepszych uniwersytetach na świecie odwiedź stronę www.elabfundacja.pl
Twoje możliwości nie kończą się tylko w Polsce - pamiętaj o tym. I mierz wysoko!


Walka z gender – czyli kto, z kim i o co?

To obco brzmiące słowo ostatnio robi zawrotną karierę w mediach i nie tylko. Odnaleźć je można w audycjach telewizyjnych czy artykułach prasowych, ale także na ulotkach oraz plakatach ostrzegających przed – rzekomo stanowiącą wielkie zagrożenie dla polskiej rodziny, wartości i tradycji – ideologią.

Lifestyle

Jak ułatwić sobie podejmowanie trudnych decyzji?

Nieprzespane noce, godziny spędzone na fotelu przy kubku melisy, całe wieczory przeznaczone na zwierzenia, twoi przyjaciele funkcjonujący wyłącznie jako grupa wsparcia i wreszcie to jedno pytanie rozpoczynające i kończące każdy dzień: „Co mam, do cholery, zrobić?”.

Edu i Kariera

6 rzeczy, które codziennie będą poprawiać ci nastrój

Zdarzają się dni, które są po prostu złe. Od samego rana wszystko idzie nie tak, przez korki spóźniasz się do pracy, szef jest niezadowolony, nie możesz się skupić, coś na co liczyłeś nie wypaliło... Są też dni po prostu byle jakie, szare, męczące i przytłaczające.

Lifestyle