5 powodów, dla których musisz być na Elab Edu Festival!

Data dodania: 16-10-2016 21:55 Edu i Kariera Ilość komentarzy:

Startujemy z ELAB EDUCATION FESTIVAL już w najbliższą sobotę o 10.00! Widzimy się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie. Na wypadek gdybyś zastanawiał się, czy warto zwlec się z wyra i zajrzeć do nas w sobotę, mamy dla Ciebie listę 5 powodów, dla których musisz być na EEF! I zabrać ze sobą znajomych!

1. Kilkadziesiąt absolutnie najfajnieszych szkół i uniwersytetów z całego świata w jednym miejscu

Jasne, że możesz wydać mnóstwo kasy i spędzić mnóstwo czasu jeżdżąc na dni otwarte szkół i uczelni w kilku krajach, ale… po co? Tym razem to oni przyjadą do Ciebie! To przesympatyczni ludzie, z którymi współpracujemy na codzień. Odpowiedzą na każde Twoje pytanie! Zobacz kto będzie tutaj: http://eef-elabfundacja.pl/wystawcy/

2. Mega dzień pełen wrażeń

Zależało nam, żeby nie były to typowe, nudne targi edukacyjne, ale pełen pasji, pozytywnej energii Festival. Dlatego w programie EEF przygotowaliśmy dla Was niewyobrażalną ilość super warsztatów i krótkich wykładów, które napędzą Cię do działania. Program sceny głównej i warsztatowej znajdziesz tutaj: http://eef-elabfundacja.pl Przez 8 godzin nie ma szansy na nudę! A jeśli stwierdzisz, że to too much, zawsze możesz spocząć w strefie Chillout;) 

3. Konsultacje 1 na 1 ze specjalistami od rekrutacji na poszczególne kierunki

Zapisz sobie wszystko, o co chcesz nas zapytać: skąd wziąć kasę na wyjazd? Jaki kierunek wybrać? Na każde pytanie odpowiemy podczas indywidualnych konsultacji. A może to Twoich rodzice mają jakieś pytania? W specjalnej strefie Rodzica, rozwiejemy ich wszystkie wątpliwości, a Ty polecisz do swojej wymarzonej szkoły!

4. Oni już tam są!

Czasami dobrze jest pogadać z kimś, kto jest już o krok dalej. Dlatego podczas Festiwalu będziesz mógł spotkać tych, którzy już uczą się za granicą. Powiedzą CI wszystko, co będziesz chciał wiedzieć, może nawet jeszcze więcej;)

5. Goście specjalni

Wiemy, że wyjazd za granicę to przygoda życia. Joanna Jurek (jako 17-latka opracowała sposób na raka trzustki) i Joanna Bagniewska (młoda zoolog z doktoratem Oxfordu), nasze mówczynie motywacyjne na EEF, opowiedzą Ci swoje historie! Co się zmieło w ich życiu, czy są zadowolone z tej decyzji i czy ją polecają? A może o swoich życiowych planach i pomysłach chcesz porozmawiać z Rafałem Masnym z Abstrachuje? Też tam będzie!:) 

Znasz kogoś, kto też chce wyjechać za granicę do szkoły albo na studia? Zabierz go ze sobą!

Pssst. Pamiętajcie o rejestracji każdej z osób pod linkiem: http://elab-education-festival.syskonf.pl

I jeszcze raz zapraszamy na stronę Festivalu - znajdziesz tam wszystko! www.eef-elabfundacja.pl

 

Wiesz, że Elab Magazine jest częścią Elab Education Laboratory - organizacji pomagającej za darmo uczniom i studentom w aplikacji do Wielkiej Brytanii, Danii i Holandii? Zajrzyj na stronę www.kierunki.elab.edu.pl, by dowiedzieć się co możesz studiować! Jeśli myślisz o najlepszych uniwersytetach na świecie odwiedź stronę www.elabfundacja.pl
Twoje możliwości nie kończą się tylko w Polsce - pamiętaj o tym. I mierz wysoko!


Gdzie szukać taniego zakwaterowania na weekend za granicą?

Znany mi scenariusz – otwieram Facebooka i widzę w notyfikacjach wiadomość od znajomej/znajomego z liceum, którym obiło się o uszy, że mieszkam w Londynie. „Cześć! Wiem, że mieszkasz w Londynie. Nie znasz może taniego miejsca do przenocowania?”

Podróże

Coventry University - czy to jest moje miejsce?

STUDIA W POLSCE VS. STUDIA W ANGLII? Jeżeli dotarłeś do tego momentu w swoim życiu, wiedz, że jest on przełomowy. Wciąż nie wiesz co robić i jaką decyzję podjąć? Też to przeżyłam. Też zadawałam sobie pytania: czy warto ryzykować? Co jeżeli nie dam rady? Jak się utrzymam? Wszyscy moi znajomi będą studiować w Polsce, więc dlaczego ja mam wybrać inaczej?

Edu i Kariera

5 czarno-białych seriali, które musisz obejrzeć

Stare seriale mają to do siebie, że interesujący i specyficzny klimat nieco gryzie się z archaicznym montażem i naiwnymi współcześnie rozwiązaniami fabularnymi. Ale i tak mają swój urok i uważane są za kultowe.

Sztuka i Media

Moja duńska Syberiada (cz. 1)

Do Danii przyjechałam w lato, pierwotnie po to, żeby wczuć się w klimat tego północnego kraju. Dla mnie Skandynawia nigdy nie była opcją. Kiedy myślałam o studiach, w głowie miałam tylko jedno - Londyn.

Inspiracje

Zasady zachowania na koncercie.

Pop, rap, euro-dance czy disco polo – wszyscy słuchamy muzyki. Dla wielu jest ona nieodłącznym elementem każdego dnia życia. W trakcie imprezy zdarzyć się może wiele, dlatego przed decyzją o wyjściu na koncert, warto mieć na uwadze kilka spraw. Oto one:

Lifestyle