Trollowanie z Adele - brzmi jak nowy program TV?

Data dodania: 31-10-2015 23:51 Lifestyle Ilość komentarzy:

W słowniku współczesnych „potomków internetu" zagnieździło się na dobre hasło „trolololo”. W tym wypadku trollowała dziewczyna, a strollowanym został chłopak. Ba! Były chłopak. Tej dziewczyny. I trollowała nie byle jak, bo z rozmachem - tekstami z najnowszego hitu brytyjskiej wokalistki Adele.

Najnowszy singiel piosenkarki „Hello” to hipnotyzujący lament zawiedzionej miłości, który Adele wyśpiewuje swojemu byłemu ukochanemu. A jak wiemy gros osób utożsamia się z tekstami piosenek szukając w nich swojego odbicia i wykorzystuje je w najróżniejszy sposób. Tym razem posłużyły one do rzeczonego „trolololo” niejakiej Mary Caldarelli, studentki z Alabamy, która postanowiła przetestować nerwy swojego byłego, Matta. Czytajcie do końca, gwóźdź programu jest wbity właśnie tam:

Jakie znacie jeszcze inne doskonałe sposoby na trollowanie? Napiszcie o tym w komentarzach, chętnie się dowiem i sama przetestuję :)

 

Wiesz, że Elab Magazine jest częścią Elab Education Laboratory - organizacji pomagającej za darmo uczniom i studentom w aplikacji do Wielkiej Brytanii, Danii i Holandii? Zajrzyj na stronę www.kierunki.elab.edu.pl, by dowiedzieć się co możesz studiować! Jeśli myślisz o najlepszych uniwersytetach na świecie odwiedź stronę www.elabfundacja.pl
Twoje możliwości nie kończą się tylko w Polsce - pamiętaj o tym. I mierz wysoko!


Autor: Alexis Utożsamia się z plemieniem biegunów, którzy wierzą, że jeśli jesteś w ciągłym ruchu, zło nie umie cię dopaść. Dlatego każdą wolną chwilę spędza na skyscannerze i wyszukuje tanich lotów do co dalszych destynacji. Jej żywioł to woda, dlatego jeśli praca, to tylko zdalna. Najlepiej na środku Atlantyku. Polub Elab Magazine na Facebooku:

Jak rekrutują na Ivy League? Mamy kilka wskazówek

Nelson Ureña to człowiek, który przesiał dziesiątki tysięcy aplikacji studentów na najlepsze amerykańskie uniwersytety ze słynnej grupy Ivy League. To on decydował o przyszłości młodych ambitnych – najlepszych z najlepszych. Jak oceniał kandydatury? Przekonaj się sam!

Edu i Kariera

5 typów przyjaciół, których na pewno spotkasz w swoim życiu.

Wielu z nas zna te delikatnie mówiąc „dziwne” sytuacje, kiedy wpadamy na jedną z najlepszych kumpelek/kumpli z liceum, obiecujemy sobie kawę lub piwo na święte nigdy i zapisujemy w pamięci, aby unikać ścieżek, które mogą nas narazić na więcej podobnych interakcji.

Lifestyle

7 życiowych prawd, których powinieneś być świadom

Niezależnie od tego ile masz lat, dorośnij. Skończ narzekać na obecną sytuację w kraju, złe wychowanie czy brak pomocy od Państwa. Zachowaj się jak osoba dorosła – weź pełną odpowiedzialność za swoje życie. Nie zwalaj winy na czynniki zewnętrzne, ponieważ tak robią dzieci.

Inspiracje