Trollowanie z Adele - brzmi jak nowy program TV?

Data dodania: 31-10-2015 23:51 Lifestyle Ilość komentarzy:

W słowniku współczesnych „potomków internetu" zagnieździło się na dobre hasło „trolololo”. W tym wypadku trollowała dziewczyna, a strollowanym został chłopak. Ba! Były chłopak. Tej dziewczyny. I trollowała nie byle jak, bo z rozmachem - tekstami z najnowszego hitu brytyjskiej wokalistki Adele.

Najnowszy singiel piosenkarki „Hello” to hipnotyzujący lament zawiedzionej miłości, który Adele wyśpiewuje swojemu byłemu ukochanemu. A jak wiemy gros osób utożsamia się z tekstami piosenek szukając w nich swojego odbicia i wykorzystuje je w najróżniejszy sposób. Tym razem posłużyły one do rzeczonego „trolololo” niejakiej Mary Caldarelli, studentki z Alabamy, która postanowiła przetestować nerwy swojego byłego, Matta. Czytajcie do końca, gwóźdź programu jest wbity właśnie tam:

Jakie znacie jeszcze inne doskonałe sposoby na trollowanie? Napiszcie o tym w komentarzach, chętnie się dowiem i sama przetestuję :)

 

Wiesz, że Elab Magazine jest częścią Elab Education Laboratory - organizacji pomagającej za darmo uczniom i studentom w aplikacji do Wielkiej Brytanii, Danii i Holandii? Zajrzyj na stronę www.kierunki.elab.edu.pl, by dowiedzieć się co możesz studiować! Jeśli myślisz o najlepszych uniwersytetach na świecie odwiedź stronę www.elabfundacja.pl
Twoje możliwości nie kończą się tylko w Polsce - pamiętaj o tym. I mierz wysoko!


Autor: Alexis Utożsamia się z plemieniem biegunów, którzy wierzą, że jeśli jesteś w ciągłym ruchu, zło nie umie cię dopaść. Dlatego każdą wolną chwilę spędza na skyscannerze i wyszukuje tanich lotów do co dalszych destynacji. Jej żywioł to woda, dlatego jeśli praca, to tylko zdalna. Najlepiej na środku Atlantyku. Polub Elab Magazine na Facebooku:

Studia modowe jakich nie ma w Polsce

Przeprowadzka na drugi koniec Europy może okazać się dla wielu młodych ludzi prawdziwym wyzwaniem. Nowy język, otoczenie, inne zwyczaje, tęsknota za bliskimi, a niektórzy mogą przeżyć wręcz szok kulturowy. Warto jednak potraktować ten wyjazd jako przygodę która może odmienić wasze życie na takie, o którym nawet nie myśleliście przed wyjazdem z rodzinnego domu.

Edu i Kariera

Kiedy pisać sms-y, a kiedy dzwonić? Praktyczny poradnik

Intuicyjnie chyba każdy z nas przeczuwa, w jakich okolicznościach wypada sms-ować, a w jakich nie. Wiemy, że krótkie wiadomości tekstowe są przeznaczone raczej dla kontaktów nieformalnych, a w innych przypadkach bezpieczniej zdać się na rozmowę telefoniczną.

Edu i Kariera

Klub Filmowy #2: Animacje inne niż wszystkie

Mainstreamowa animacja jest dla rodzin z dziećmi, kolorowa, komediowa, często baśniowa, z udziałem księżniczek i gadających zwierząt oraz chwytających za serce musicalowych utworów.

Sztuka i Media

7 inspirujących postaci Hollywood.

O niektórych mówi się z przekąsem, o niektórych z pogardą, o niektórych z przymrużeniem oka... Ale jest kilka postaci, których siła woli, determinacja czy walka o idee jest naprawdę godna podziwu.

Inspiracje

Słowo o tym, jak social media niszczą nasze relacje (WIDEO)

Od jakiegoś czasu, po sieci krąży viralowe już wideo mówiące, w telegraficznym skrócie, o tym jak to social media niszczą relacje międzyludzkie, jak to stajemy się sobie coraz bardziej obcy i jak to wszyscy umrzemy samotni.

Sztuka i Media

12 zawodów, które nie istniały, gdy byłeś dzieckiem

Dziś nie są niczym niezwykłym, chociaż ich nazwy brzmią niekiedy obco i dość oryginalnie. Pojawiały się stopniowo, z biegiem naszego dorastania, więc mamy wrażenie, że muszą istnieć od dawna. Zwłaszcza, że duża część z nas dzięki nim się utrzymuje.

Edu i Kariera